Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 2 користувача та 48 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Зміни в призначенні житлових субсидій

Переглядів: 3250
07.05.2021 - 11:45
Зміни в призначенні житлових субсидій

До уваги одержувачів житлових субсидій

14 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів. Ця постанова набирає чинності з 01.05.2021.

Зокрема, постановою посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону, тощо.

Переглянуті підходи до врахування майнового стану: наявності двох та більше житлових приміщень; транспортних засобів, з року випуску яких минуло менше п’яти років; наявності більш ніж одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років.

Скасована діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішень про призначення житлових субсидій в окремих випадках.

З 01.05.2021 житлова субсидія виплачуватиметься лише у грошовій готівковій формі.

Призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) з травня 2021 року здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (наразі нові форми заяви та декларації знаходяться на затверджені Міністерством юстиції України.)

У разі, якщо документи, необхідні для призначення житлової субсидії, будуть прийняті від громадян протягом травня-вересня 2021 року, зазначена допомога буде призначена починаючи з травня 2021 року. Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про початок прийому документів буде повідомлено додатково.

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефонами «гарячої лінії» Управління: 099 713 39 80 та 099 713 42 50, а також за телефонами: 089 22 00 142, 089 22 00 143.

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально