Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Чисте місто – екопростір майбутнього

Переглядів: 387
22.04.2021 - 13:24
Чисте місто – екопростір майбутнього

У межах заходів з відзначення 450-річчя міста Бахмут Управлінням освіти було ініційовано проведення екологічної акції «Чисте місто – екопростір майбутнього» серед закладів освіти Бахмутської міської ОТГ. Акція продовжувалась протягом квітня, найактивніші заходи було присвячено  Дню навколишнього середовища та Дню Землі.

Колективи закладів взяли участь у проєкті «Озеленення України» з висадки зелених насаджень. Для учнів проведено ряд освітніх заходів у дистанційному форматі: екологічна акція «Збережемо першоцвіти», години спілкування  «Збережемо екологію: роздільний збір сміття», брейн-ринги «Обіцянки матінці Землі», перегляди відеороликів «Земля – планета, на якій я живу».  Окрім прибирання прилеглих територій, були упорядковані зони та місця відпочинку, спортивні майданчики, квітники та городи підготовлені до здійснення трудової та дослідно-експериментальної діяльності в садочках.

Вихованці гуртка «Лідер» Бахмутського МЦДЮ активно проводили інформаційну кампанію, взяли участь  у тренінгу з нововведень у екологічному середовищі України, а також склали еко-екзамен з теми сортування сміття.

Для вихованців дитячих садочків проведено тематичні бесіди, інтегровані заняття з переглядом відео матеріалів щодо важливості зберігання екопростору, дидактичні ігри, естафети «Сортування сміття», «Добре-погано», виготовлялися оригінальні поробки з непотрібних речей.

Наше рідне місто та населені пункти об’єднаної територіальної громади стали чистішими та зеленішими, а наші діти відповідальнішими по відношенню до навколишнього середовища. Наголошуємо, що екосвідомими необхідно бути увесь час та упорядковувати світ навколо себе, удосконалювати його  для майбутніх поколінь!

Чисте місто – екопростір майбутньогоЧисте місто – екопростір майбутньогоЧисте місто – екопростір майбутньогоЧисте місто – екопростір майбутнього

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально