Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки "Scholarship в Україні"

Переглядів: 647
15.04.2021 - 13:28
Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки "Scholarship в Україні"

В Україні стартував VII конкурс соціального проєкту "Scholarship в Україні", який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень.

Чим привабливий проект для молоді

"Scholarship в Україні" надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш - проєкт не дозволить своїм учасникам нудьгувати.

Що стосується грошової винагороди. На проект "Scholarship в Україні" було виділено 84 000 гривень, які будуть розподілені між фіналістами з чотирьох тем. Переможцям дістанеться по 15 000 гривень, а учасникам, які зайняли 2 та 3 місця по 4 000 та 2 000 гривень відповідно. Важливо пам'ятати, що виграні кошти можуть бути витрачені на оплату основної, або додаткової освіти. Це означає, що студенти контрактної форми навчання можуть оплатити грантом рік (повністю або частково), або, нарівні з бюджетниками, направити суму на курси, семінари, тренінги.

Як буде проходити конкурс

Кожен учасник обирає близьку йому тему із запропонованого списку:

  1. І грант -  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування", подавати заявку на сторінці“ https://turbozaim.com.ua/konkurs/
  2. ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“  https://autotrading.net.ua/scholarship/
  3. ІІІ грант -  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” -  умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship (роботу направляти на поштову скриньку  grant@aweb.ua)
  4. IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету”  https://codes.com.ua/sh

            Після реєстрації, учасник повинен написати аналітичну роботу, яка б містила рекомендації щодо тематики. Професійне журі, до складу якого входять представники сфери освіти та бізнесу, перевірить кожну роботу, відбере трійку фіналістів з кожної теми й запросить їх на захист. Переможець визначається після презентації проектів.

Запитання про "Scholarship в Україні"

Які вимоги до учасників?

Спробувати свої сили в науковій діяльності можуть студенти - громадяни України 1-5 курсів, а також магістратури. Університет, факультет, спеціалізація не мають значення.

Скільки я маю часу для написання роботи?

Заявку на участь, а також саму роботу необхідно відправити не пізніше 19 липня 2021 року на пошту організаторів grant@scholarship.in.ua

Як можна зв'язатися з організаторами?

Задати питання або уточнити деталі можна за телефоном - +38 067 622 62 82, або за поштовою адресою - grant@scholarship.in.ua.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально