Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 159 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Бахмут гостинно приймав чемпіонат Донецької області з карате!

Переглядів: 249
31.03.2021 - 09:35
Бахмут гостинно приймав  чемпіонат Донецької області з карате!

27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.

У змаганнях взяли участь  команди  десяти міст: Бахмута, Краматорська, Слов'янська, Маріуполя, Дружківки, Костянтинівки, Мирнограду, Верхньоторецького, Бердянська та Сєвєродонецька. За результатами виступів всіх учасників команди, перше загальнокомандне місце посіла команда Краматорська, друге Бахмута, а третє вибороли спортсмени з Маріуполя.  

 Захід проходив без глядачів та з дотриманням протиепідемічних вимог.  Бахмутську команду представляли вихованці СК «Буси - До» , яких тренують Андрій та Єгор Волошини. Чемпіонами в своїх вікових категоріях стали:

Щетинський Савелій, Забара Марк, Олков Олег, Волошин Єгор, Бочко Даніїл, Олійник Антон, Комаровський Гліб, Єщенко Катерина, Городенський Костянтин, Гостєєв Даніїл. Вітаємо Бахмутських чемпіонів та їх тренерів! Бажаємо перемог в спорті та в жітті!  

27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.27 -28 березня у м. Бахмут на базі спортивного комплексу "Металург" проходив чемпіонат Донецької області з карате JKS.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально