Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 74 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Волейболісти Бахмута переможці чемпіонату Донецької області

Переглядів: 241
31.03.2021 - 09:17
Волейболісти Бахмута переможці чемпіонату Донецької області

25-28 березня у м. Покровськ пройшли змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу. 8 команд дівчат 15 років та молодше з міст Покровська (2 команди), Бахмуту, Іллінівської ОТГ, Курахова, Соледару, Маріуполя, Костянтинівського району змагалися за Чемпіонський кубок.

За результатами всіх ігор Бахмутські  волейболістки, вихованки КДЮСШ №1 та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки вибороли чемпіонський кубок, срібними призерами змагань стали спортсменки Покровська, 3 місце у команди Курахова. Команди були нагороджені Кубками, та грамотами від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Бахмутську команду підготувала Олена Дробітько.

Юнацька команда Ю-12 також стала переможцем Чемпіонату Донецької області з волейболу серед юнакiв 12 років і молодше, які пройшли у Покровську 18-21 березня.

Вітаємо Бахмутських чемпіонів та їх тренерів!

Юнацька команда Ю-12 також стала переможцем Чемпіонату Донецької області з волейболу серед юнакiв 12 років і молодшеЮнацька команда Ю-12 також стала переможцем Чемпіонату Донецької області з волейболу серед юнакiв 12 років і молодшеЮнацька команда Ю-12 також стала переможцем Чемпіонату Донецької області з волейболу серед юнакiв 12 років і молодше25-28 березня у м. Покровськ пройшли змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу. За результатами всіх ігор Бахмутські  волейболістки, вихованки КДЮСШ №1 та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки вибороли чемпіонський кубок.25-28 березня у м. Покровськ пройшли змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу. За результатами всіх ігор Бахмутські  волейболістки, вихованки КДЮСШ №1 та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки вибороли чемпіонський кубок.25-28 березня у м. Покровськ пройшли змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу. За результатами всіх ігор Бахмутські  волейболістки, вихованки КДЮСШ №1 та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки вибороли чемпіонський кубок.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально