Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

ExportUA

Метальники Донеччини здобули «бронзу» зимового чемпіонату України!

Переглядів: 236
01.03.2021 - 11:24

З 23 по 25 лютого Луцьк вперше приймав зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань.

Не дивлячись на погодні та інші організаційні обставини спортсмени Донецької області отримали 7 медалей та 970 очок командного заліку. Вперше за довгий час збірна Донецької області у складі 17 чоловік стала «бронзовою призеркою» чемпіонату України з метань, поступившись Дніпропетровській (42 чоловік збірна) та Черкаській (27 чоловік збірна)!

У перший день змагань розіграли медалі з метання молота. Напруженою виявилася боротьба в секторі для метання молота у юніорок. У 15 сантиметрах позаду переможниці, з другим місцем,  змагання завершила Юлія Токарєва – 53 м 71 см. Ще одну «срібну» нагороду до командної скарбнички серед жінок принесла Філімошкіна Римма, метнувши снаряд на позначку 61 м 52 см. Самороков Данило посів третю сходинку п’єдесталу пошани серед молоді, з результатом 62 м 24 см.

У другий день свої результати демонстрували дискоболи. З неабияким інтересом чекали на виступ Михайла Брудіна (U18). Цікаво було і те, в якій формі юний атлет підійшов до сезону, і те, чи вдасться йому продовжити переможну серію з 2020-го. Брудін з цим завданням упорався на відмінно. Вже у першій спробі він метнув диск на недосяжні для суперників 51.67 м, а у п’ятій додав і встановив новий особистий рекорд – 54.42 м.

Фавориткою серед жінок стала Наталя Семенова (не дивлячись на те що з перенесення змагань спортсменці прийшлось розминатись 4 рази!), показавши результат 53 м 41 см.

Марія Ларіна нещодавно підкорювала сектор для штовхання ядра в Сумах, а 24 лютого перемогла вже в змаганнях з метання диска серед дівчат U18. Марія стала єдиною, хто відправив його за 40 метрів (40.11 м).  А Стрелець Марія другою серед дівчат U16 з результатом 32 м 24 см. Слід зазначити у зв’язку з організаційної помилки дівчата зробили одразу усього 3 спроби (без пробних)!

Слід зазначити спортсменів які залишились крок від п’єдесталу:

• Сучак Владислав (чоловіки) – метання спису (50 м 41 см)
  • Ткачова Ганна (U20) — метання молоту (51 м 95 см)
  • Раєвська Ірина (жінки)- метання молоту (48 м 65 см)
  • Полухін Євген (чоловіки) – метання молоту (49 м 04 см)
  • Добротворський Даніель (U16) – метання диску (35 м 49 см)

Вітаємо усіх спортсменів та тренерів з перемогами, та бажаємо нових та найкращих результатів!

Вітаємо чемпіонів та бажаємо всім перемог!

Метальники Донеччини здобули «бронзу» зимового чемпіонату України!Метальники Донеччини здобули «бронзу» зимового чемпіонату України!