Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Підсумки роботи закладів дошкільної освіти за 2020 рік підведені на нараді керівників

Переглядів: 423
01.02.2021 - 09:29
Підсумки роботи закладів дошкільної освіти за 2020 рік  підведені на нараді керівників

Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2021 рік відбулася звітна нарада директорів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та подальшого розвитку дитячих установ.

На початку зустрічі Коломак Тетяна, головний спеціаліст з питань дошкільної освіти, здійснила грунтовний аналіз  результатів роботи закладів дошкільної освіти у  2020 році щодо надання якісних та доступних освітніх послуг дітям дошкільного віку, окреслила пріоритетні напрямки діяльності педагогічних колективів у 2021 році.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності закладів дошкільної освіти в 2020 році та бюджет галузі на 2021 рік йшлося під час виступу заступника начальника Заікіної Оксани.

Стан виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину (COVID-19) охарактеризувала Рязанцева Вікторія, спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти, надала адресні рекомендації щодо покращення рівня санітарно-просвітницької роботи.

У ході наради відбулася презентація Центру методичної та психологічної служби Управління освіти та комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».

Директори закладів дошкільної освіти були ознайомлені з результатами щорічної інвентаризації, рекомендаціями щодо підготовки до здачі статистичного звіту 85-к за 2020 рік, листами, наказами департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Управління освіти Бахмутської міської ради.

Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2021 рік відбулася звітна нарада директорів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та подальшого розвитку дитячих установ.Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2021 рік відбулася звітна нарада директорів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та подальшого розвитку дитячих установ.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально