Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

До уваги суб’єктів сфери господарювання!

Переглядів: 799
15.01.2021 - 15:35

Виконком Бахмутської міської ради, в черговий раз, повідомляє, що не всі суб’єкти господарської діяльності дотримуються виконання розпорядження голови ОДА від 27 березня 2015 року № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних  напоїв» та продовжують здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям  Збройних Сил України.

Моніторинговими  групами від військових комендатур  продовжується виявлення випадків продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям, які були одягнуті в військову форму.

Слід зазначити, що продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям, під час виконання ними службових обов’язків може створити напружену соціально-психологічну ситуацію серед мешканців міста та призвезти до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення.

В черговий раз звертаємося до суб’єктів господарювання  дотримуватися вимог даного розпорядження  та нагадуємо що за недотримання означеного нормативного акту порушники  несуть відповідальність  згідно з  чинним законодавством.