Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Відбулось засідання колегії

Переглядів: 950
24.12.2020 - 11:57
Відбулось засідання колегії

22 грудня відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради (далі Управління), на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління за друге півріччя 2020 року. А також був затверджений список на отримання стипендій Бахмутської міської ради провідним спортсменам міста у 2021 році.

Порядок денний до розгляду:

1. Про виконання «Комплексної програми розвитку фізичної культури  і  спорту на 2017-2021  у ІІ півріччі 2020 року.

Доповідач: Радіонова Наталія Сергіївна - заступник голови колегії, головний спеціаліст Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

2. Про затвердження єдиного календаря спортивно-масових заходів на 2021 р. (забезпечення умов розвитку перспективних для міста видів спорту).

Доповідач: Головко  Кирило Тимофійович - директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради». 

3. Про затвердження списку стипендіатів на отримання стипендій Бахмутської міської ради провідним спортсменам міста у 2021 році.

Доповідач: Лис Віктор Мілентійович - голова     колегії,  начальник Управління з питань    фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради».

4. Про підсумки роботи КДЮСШ №1 за 2019-2020 навчальний рік.

Доповідач: Скирда Ігор Володимирович - директор комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради;

 5. 1. Про стан роботи міського центру «Спорт для всіх» (аналіз ефективності  роботи центру).

Доповідач: Головко  Кирило Тимофійович - директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради».            

На колегії виступали: начальник Управління Лис В.М., директор спортивної школи Скирда І.В, головній спеціаліст Управління  Радіонова Н.С., директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради» Головко  Кирило Тимофійович, які підвели підсумки та проаналізували досягнення за 2020 рік роботи Управління та його підпорядкованих закладів, а також розповіли про пріоритетні напрямки та подальші шляхи розвитку галузі фізичної культури та спорту Бахмутської об’єднаної територіальної громади.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально