Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулось засідання колегії

Переглядів: 1190
24.12.2020 - 11:57

22 грудня відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради (далі Управління), на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління за друге півріччя 2020 року. А також був затверджений список на отримання стипендій Бахмутської міської ради провідним спортсменам міста у 2021 році.

Порядок денний до розгляду:

1. Про виконання «Комплексної програми розвитку фізичної культури  і  спорту на 2017-2021  у ІІ півріччі 2020 року.

Доповідач: Радіонова Наталія Сергіївна - заступник голови колегії, головний спеціаліст Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

2. Про затвердження єдиного календаря спортивно-масових заходів на 2021 р. (забезпечення умов розвитку перспективних для міста видів спорту).

Доповідач: Головко  Кирило Тимофійович - директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради». 

3. Про затвердження списку стипендіатів на отримання стипендій Бахмутської міської ради провідним спортсменам міста у 2021 році.

Доповідач: Лис Віктор Мілентійович - голова     колегії,  начальник Управління з питань    фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради».

4. Про підсумки роботи КДЮСШ №1 за 2019-2020 навчальний рік.

Доповідач: Скирда Ігор Володимирович - директор комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради;

 5. 1. Про стан роботи міського центру «Спорт для всіх» (аналіз ефективності  роботи центру).

Доповідач: Головко  Кирило Тимофійович - директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради».            

На колегії виступали: начальник Управління Лис В.М., директор спортивної школи Скирда І.В, головній спеціаліст Управління  Радіонова Н.С., директор комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради» Головко  Кирило Тимофійович, які підвели підсумки та проаналізували досягнення за 2020 рік роботи Управління та його підпорядкованих закладів, а також розповіли про пріоритетні напрямки та подальші шляхи розвитку галузі фізичної культури та спорту Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально