Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації

Переглядів: 8998
23.11.2020 - 09:10

Одним із напрямків діяльності Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області є забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації.

страхування» Фонд соціального страхування України безоплатно забезпечує  потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації, а саме:

  • протезними виробами, ортопедичним взуттям;
  • спеціальними засобами для самообслуговування та особистого догляду;
  • засобами пересування;
  • меблями та оснащенням.

Необхідність у забезпеченні потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) з розробленням індивідуальної програми реабілітації на підставі висновку ЛКК закладу охорони здоров'я.

Для отримання технічних та інших засобів реабілітації  потерпілому необхідно до 01.12.2020 року надати до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області такі документи:

  • заяву;
  • копію паспорту;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • копію висновку МСЕК про встановлення інвалідності та висновок ЛКК для забезпечення  технічними та іншими засобами реабілітації;
  • копію індивідуальної програми реабілітації, затвердженої МСЕК (видається 1 раз на 2 роки).

На підставі отриманих документів потерпілому видається направлення на забезпечення протезними виробами (з урахуванням установлених строків їх експлуатації) до  підприємства, що виготовляє та постачає технічні та інші засоби реабілітації відповідно до договорів, укладених Бахмутським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

Звертаємо увагу, що потерпілі забезпечуються засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації без права продажу, дарування і передачі іншим особам.

За довідками звертатись особисто за адресою: вул. Незалежності, 41, м. Бахмут у відділ медичних та соціальних послуг за попереднім записом за телефоном (0627)44-52-89.

Бахмутське міське відділення
управління  ВД ФСС України
в Донецькій області