Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 333 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Відбулась остання 148 сесія Бахмутської міської ради 6 скликання

Переглядів: 852
21.10.2020 - 14:13
Відбулась остання 148 сесія Бахмутської міської ради 6 скликання

21 жовтня 2020 року о 9.00 у великому залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулася остання 148 сесія Бахмутської міської ради 6 скликання.

На початку засідання міський голова Олексій Рева привітав з днем народження депутата Бахмутської міської ради Трубеко Олександра Володимировича та висловив вітання авторці проєкту «Соціалізація та підтримка людей з вадами зору шляхом використання апаратно-програмного комп’ютерного тифлокомплексу у бібліотеці для сліпих м. Бахмут» -  Біленко Тетяні Миколаївни за зайняте третє місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування».

В ході засідання 148 сесії були прийняті рішення з питань:

1. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва Бахмутської міської об’єднаної територіальної  громади на 2021- 2025 роки.

2. Про затвердення  Програми з відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки.

3. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Бахмутської  міської ради на 2020 рік.

4. Про внесення змін до Програми охорони  навколишнього природного середовища на 2019–2020 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми  по соціальному захисту окремих категорій громадян на 2019-2022 роки.

6. Про затвердження Положення про  соціальний центр у форматі «Прозорий соціальний офіс» та Регламенту  його  роботи і переліку послуг, що ним надаються.

7. Про встановлення  розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого.

8. Про затвердження Програми «Підвищення безпеки дорожнього руху на

території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

9. Про затвердження Програми зовнішнього освітлення території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.    

10. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки в установах бюджетної сфери комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 роки.

11. Про затвердження Положення про старосту у новій редакції.

12. Про утворення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».

13. Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради.

14.  Про скасування рішення Бахмутської міської ради від 27.02.2019 №6/126-2483.

15.  Про включення вбудованого нежилого приміщення, розташованого у     м. Бахмут по вул. Б.Горбатова, 34 до Переліку об'єктів права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2020 році.

16.  Про   розроблення    містобудівної  документації  –  детального  плану території  по вулиці  Свободи, 14 у  місті   Бахмут.

17. Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

18.  Про включення вбудованого нежилого приміщення, розташованого у м. Бахмут по вул. Свободи, 13 до Переліку об'єктів права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2020 році.

19. Про внесення змін до переліку нерухомого майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 24.06.2020 № 6/143-3036.

20.  Про затвердження  проєкту договору купівлі-продажу об'єкта права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, розташованого у м. Бахмут по вул. Перемоги, 42, що приватизується шляхом викупу.

21. Про затвердження  проєкту договору купівлі-продажу об'єкта права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, розташованого у м. Бахмут по вул. Лермонтова, 11, що приватизується шляхом викупу.

22. Про затвердження проєкту договору купівлі-продажу об'єкта права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, розташованого у м. Бахмут по вул. Миру, 71, що приватизується шляхом викупу.

23. Про затвердження проєкту договору купівлі-продажу об'єкта права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, розташованого у м. Бахмут по вул. Некрасова, 38, що приватизується шляхом викупу.

24. Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади безхазяйного майна.

25. Про затвердження містобудівної документації.

26. Про оренду земельних ділянок.

27. Про постійне користування земельною ділянкою.

28. Про передачу у власність земельних ділянок.

29. Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

30. Про дачу згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

31. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.    

32. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури  і  спорту на 2017-2021 роки.

33. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

34. Про внесення змін до рішення Бахмутської  міської  ради «Про бюджет  Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

У розділі Різне:

ВИСТУПИВ: Рева О.О. -  ми завершуємо роботу депутатського корпусу 6 скликання. За 10 років роботи було проведено 148 сесії та 150 пленарних засідань, майже 900 засідань постійних комісій. Прийнято 3177 рішень.

Найголовніші з них це:

•        Затвердження положень про інструменти місцевої демократії, такі як громадські ініціативи, громадські експертизи, громадські слухання, громадській бюджет.

•        Рішення про повернення місту його історичної назви та перейменування 85 вулиць міста.

•        Прийняття рішення про створення Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

•        Затвердження Стратегії розвитку Бахмутської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та 43 цільові програми.

та багато інших.

За перші п’ять років роботи було виконано майже 500 наказів виборців, про які ми щорічно звітували і перед виборцями, і на сесіях міської ради.

Саме депутатським корпусом 6 скликання запроваджено онлайн трансляції засідань сесій, електронне голосування для прозорості та відкритості прийняття рішень.

Щиро дякую кожному з вас за відповідальність, громадську свідомість, небайдужість до долі рідного міста. підвів підсумки роботи депутатського корпусу 6 скликання та подякував депутатам за виконану працю.

На цьому пленарне засідання 148 сесії було закрите.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально