Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 35 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

Переглядів: 932
21.08.2020 - 17:10
Велепробіг  до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

20 серпня 2020 року в м.Бахмут відбувся традиційний  велопробіг присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора.

Яскравим прикладом патріотизму для всіх завжди слугують спортсмени й тренери, які своїми здобутками на змаганнях всіх рангів прославляють Україну та сповнюють наші серця гордістю за сильних і талановитих. А невід’ємними атрибутами спортивних перемог є всіма шановані державні символи – прапор, гімн і герб.

Головна мета фізкультурно-оздоровчого заходу - популяризація велосипедного спорту серед місцевого населення та залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

У цьому спортивно-масовому заході прийняли участь 30 спортсменів які подолали дистанцію 16км. Протягом усього велопробігу спортсменів супроводжувала машина Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та бригада медпрацівників КЛПЗ «Обласний лікувально-профілактичний заклад».  Втомлені та щасливі учасники велопробігу  фінішували на міському стадіоні «Металург». Кожен спортсмен отримав солодкі призи від Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

З нагоди свят Комунальний заклад Бахмутський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради  щиро бажають вам, щоб усі задуми й перспективні плани обов’язково увінчувалися новими досягненнями на благо України! Нехай над рідною землею панує мирне небо, а успіх кожного з нас робить державу міцнішою та заможнішою! Хай вірними супутниками на життєвому шляху будуть міцне здоров’я, наснага й невичерпна енергія, і оселя сповнюється затишком та любов’ю!

Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Велепробіг до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально