Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Верховна рада України

Відбулось засідання комісії

Переглядів: 737
20.01.2020 - 10:22
Відбулось засідання комісії

17.01.2020 року в каб. № 212 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії виконавчого комітету Бахмутської міської ради по розгляду звернень окремих категорій громадян Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади з питань надання матеріальної допомоги (протокол від 17.01.2020 №1).

Розглянувши 30 заяв та документи до них, прийнявши до уваги ступінь нужденності заявників, комісія прийняла рішення про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, в межах передбачених асигнувань:

  • 3 особам з числа малозабезпечених громадян та осіб з інвалідністю на загальну суму 3 500,00грн.;
  • 2 учасникам бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) на загальну суму 6 081,00грн;
  • 24 особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС до Дня Соборності України на загальну суму 24 000,00грн.

Також, 1 заявнику відмовлено у наданні матеріальної допомоги згідно п.3.4.1 Положення про надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 15.01.2020 №6 (заявник не належить до окремих категорій громадян, визначених п.3.1. Положення).

Секретар комісії                                                                     К.П.Коновалова


Пошук

Актуально