Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Переглядів: 1158
06.07.2020 - 16:12

Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації.

Адаптивний карантин зробив свій внесок у проведення змагань, та тренувань  у цьому році, так у чемпіонаті України не змогли прийнять участь  спортсмени західних областей України, да і кількість спортсменів корегувалось організаторами змагань. В змаганнях прийняло участь 100 спортсменів з 7 областей України.

В підсумку 4 денної боротьби на лісових трасах Сумщини   підтвердили свій статус найсильніших спортсменок України  - чемпіонка Європи  2019, та  чемпіонка Світу 2019 р.  Успенська Анастасія та Бритченко Валерія, у останній ще бронза у вправі спринт. Другі місця у Дмитриченко Ірини, Ковган Аліни та Швець Аріни у останній ще  одна медаль за вправу радіо орієнтування. Третє місце у вправі спринт у МСУ Науменко Лучани.

В загальнокомандному підсумку команда Донецької області посіяла друге місце, перше місце у киян, третє у спортсменів Сумської області. Спортсмени переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команда Донецької області кубком  міністерства молоді та спорту України

Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Пройшов перший старт  бахмутських спортсменів у кількості 12 дівчат та 2 тренера, які теж змагалися у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації.

Пошук

Актуально