Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1540
03.07.2020 - 13:14

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 03 липня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської ОТГ випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

З початку карантину 25 жителів громади захворіли на коронавірусну хворобу, з них 4 медичних працівника та 3 дитини.

Одужало - 9 осіб.

На теперішній час у інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні знаходиться на лікуванні 5 осіб, з яких жінка та чоловік з лабораторно підтвердженим захворюванням на коронавірусну хворобу та 3 особи з підозрою на COVID-19 (очікуєлься результат ПЛР-тесту). Загальний стан всіх пацієнтів стабільний, середнього ступеню важкості.

На амбулаторному лікуванні під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебуває 13 осіб, з яких 12 отримали по першому негативному ПЛР-тесту та очікують на результати другого.

За минулий тиждень ПЛР-тестами обстежено 104 особи, всього з початку карантину - 1734 людини.

В Донецькій області протягом доби, 2 липня, зареєстрована десята смерть від COVID-19: померла 80-літня жінка зі Слов'янська.

Крім того, підтверджено 27 нових випадків коронавірусної хвороби: 3 у Мар'їнському районі, 24 у Слов'янську.

Усі інфіковані - з кола контактних осіб, у яких наявність вірусу було підтверджено раніше.

Освіта

Сьогодні до дитсадків прийшло 1120 діточок. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади становить 40%. Всі малюки пройшли обов’язковий  температурний скринінг.

З метою оздоровлення вихованців дошкільних закладів громади, за рахунок додатково виділених коштів з міського бюджету, діти отримують на другий сніданок фруктово-ягідні соки.

Цивільний захист

Продовжують роботу моніторингові мобільні групи з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог, до складу яких залучені представники Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва, відділу торгівлі, відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, а також Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру. За тиждень перевірено 25 об’єктів. За результатами моніторингу з контролю за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання у сфері торгівлі та послуг значних порушень не виявлено. 

В ході перевірок фахівцями надати роз’яснення всім суб’єктам господарювання щодо неухильного виконання карантинних вимог.    

До уваги жителів!

Бахмутська міська рада в котрий раз закликає громадян дотримуватись протиепідемічних заходів. Обмежувальні карантинні заходи дають змогу стримувати розповсюдження інфекції. Адаптивний карантин - це пом’якшення карантинних заходів, але ніяк не їх відміна. Тому, якщо існують певні закони, які направлені на збереження життів українців, їх потрібно чітко дотримуватись.