Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 339
28.05.2020 - 13:46
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 28 травня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ за останню добу випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

З початку карантину на самоізоляції знаходились 384 особи, в т.ч.

- 238 мешканців, які повернулися із-за кордону;

- 146 з кола контактних

Всього методом ПЛР обстежено 699 мешканців (з них 206 медичних працівників).

На самоізоляції знаходяться 19 осіб, які повернулися із кордону та 17 мешканців із кола контактних.

Центр первинної медичної допомоги м. Бахмут отримав благодійну допомогу від Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні («Лікарі світу»/ MdM) Асоціація передала 8 упаковок експрес-тестів для визначення антигенів вірусу грипу А та В у якості благодійної допомоги.

КНП «БЛІЛ м. Бахмут», в рамках масштабного спільного проекту Товариства Червоного Хреста України з Ельдорадо, отримало побутову техніку. Склад набору включає: холодильник, мікроволнова піч, пральна машина, ноутбук, 3 електрочайники.

Соціальний захист

 Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради продовжує роботу з призначення допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей віком до 10 років. Спеціалістами Управління прийнято 71 звернення від фізичних осіб підприємців та 38 заяв подано в електронній формі. На сьогодні 40 фізичних осіб-підприємців та їх 48 дітей отримали допомогу у сумі 189,638 тис.грн.

Цивільний захист

На Донеччині продовжує діяти режим «червоний», запроваджений Командувачем Об’єднаних сил. Обмеження на перетин лінії розмежування через КПВВ продовжують діяти до 23:59 годин 22 червня 2020 року. 

Перетнути лінію розмежування можна лише за окремим рішенням Командувача об’єднаних сил при надзвичайних життєвих обставинах гуманітарного характеру.

Водночас, відповідно до розпорядження Командувача операції об’єднаних сил з 1 червня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування переходять на літній графік роботи – з 6.00 до 20.00.

За додатковою інформацією щодо перетину КПВВ ви можете звернутись до Call-центру Об’єднаних сил: 0 (800) 50-04-10, (097) 988-90-40, (095) 127-58-52, (044) 454-44-99.

До відома абітурієнтів!

За інформацією Міністерства освіти й науки, освітні центри почнуть працювати з 9 червня, а перший етап пробного ЗНО стартує 15 червня. Але пункти пропуску на Донбасі будуть закриті щонайменше до 22 червня. Тому, вступники з ОРДЛО можуть зіштовхнутися з певними складнощами під час перетину лінії розмежування.

Щоб проїхати потрібен дозвіл від Командувача Операції об’єднаних сил та підтвердження від окупантів. Також пришвидшити отримання дозволу на перетин може лист до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової. Звертатися слід на офіційну електронну пошту Офісу Омбудсмена: hotline@ombudsman.gov.ua. У листі треба вказати прізвище, ім’я та по батькові абітурієнта, місце його проживання, підставу для перетину КПВВ, електронну адресу, куди можуть надіслати відповідь, а також номер телефону, за яким можна буде зв’язатися. До звернення також треба додати копії документів, які підтверджують підставу для перетину. Наприклад, це може бути запрошення на ЗНО.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально