Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»

Переглядів: 746
21.05.2020 - 15:34

Учителі фізичної культури та вчителі початкових класів, які проводять уроки фізичної культури, в дистанційному форматі взяли участь у зональному навчально-розвивальному воркшопі «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру». Загалом до роботи долучився 41 педагог Бахмутської міської ОТГ та Бахмутського району.

Метою заходу стало ознайомлення вчителів з ефективними методами та формами роботи з учнями в умовах Нової української школи, впровадження в практику нових адаптованих і спеціалізованих вправ та елементів ігрової діяльності.

Протягом заняття учасники ознайомились із новими освітніми тенденціями щодо розвитку фізичного виховання в Україні. Програма воркшопу складалась із трьох етапів: теоретична частина; робота в групах щодо розробок вправ, ігор та естафет із нестандартним обладнанням та без нього; презентація авторських ігор та власних наробок щодо використання інвентарю.

Захід сприяв ознайомленню педагогів з ефективними формами та методами роботи з учнями в умовах Нової української школи, а також упровадженню в практику нових адаптованих і спеціалізованих вправ та елементів ігрової діяльності.

Учасники зустрічі висловили бажання щодо подальшої участі в подібних заходах.

Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»Освітяни Бахмутської міської ОТГ долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»

Пошук

Актуально