Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Донецька обласна державна адміністрація

В Бахмуті стартує настільний теніс

Переглядів: 1012
20.02.2020 - 16:51

17-18 лютого у  спортивно-оздоровчому комплексі  «Металург» м. Бахмут стартували змагання  з настільного тенісу в рамках міської Спартакіади.

Команди вищих навчальних закладів першими змагалися за чемпіонський кубок. Студентська молодь дуже позитивно ставиться до ігри в теніс. Це підтвердили міські змагання. Юнаки та дівчата вищих навчальних закладів с задоволенням демонстрували свої вміння. Кожен ігровий день, задовго до початку змагань, ігрова зала була заповнена спортсменами та вболівальниками. Незважаючи на те, що не  всі учасники володіють вдосконаленою технікою гри, бажання змагатися  було вдосталь,  на жаль ні в усіх навчальних закладах є умови для систематичних тренувань. Колова система «кожен з кожним» дозволила юнакам та дівчатам   грати максимальну кількість зустрічей з представниками кожного навчального закладу.

За результатами змагань трійку лідерів склали - І місце - медичний коледж, на другій сходинки турнірній таблиці опинились тенісисти АГРО ліцею, третіми стали студенти музичного коледжу.

В Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний тенісВ Бахмуті стартує настільний теніс