Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

В країні Всеволода Нестайка

Переглядів: 962
30.01.2020 - 08:39
В країні Всеволода Нестайка

29 січня в міській бібліотеці для дітей панувала атмосфера гумору, веселощів і кмітливості. Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника.

Всеволод Зіновійович Нестайко належить до тих авторів, які пишуть не тільки повчально, а ще весело і цікаво. Він на все життя зберіг здатність радіти і щедро дарувати радість іншим. Ось і ми спробували радіти в цей день разом. На дітей чекали: цікавий літературний експрес за біографією письменника, завдання і рухливі вправи на кмітливість, театралізований бібліографічний огляд творів «Одиниця з обманом, «П’ятірка з хвостиком», «Пригоди Грицька Половинки». Справжній вибух емоцій стався під час інсценування дітьми уривку з повісті-казки «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Через пригоди, які траплялися з персонажами творів, діти пізнали, що таке людська гідність, чесність, дружба.

Книжки В. Нестайка є улюбленими для багатьох поколінь читачів і його по праву називають патріархом української дитячої літератури.

Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника. Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника. Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника. Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника. Для учнів 4-А класу НВК №11 та читачів бібліотеки відбулася незвичайна книжкова пригода «В країні Нестайка», присвячена 90-річчю з дня народження письменника.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально