Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 38 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Бахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія Петрова

Переглядів: 854
23.12.2019 - 17:21
Бахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія Петрова

20 грудня в місті Бахмут, у манежі стадіону «Металург», стартували всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи заслуженого тренера України Віталія Петрова, який народився у Бахмуті і розкрив таланти видатних стрибунів з жердиною. Серед них - олімпійські чемпіони Сергій Бубка, Олена Ісинбаєва, Тьяго Браз да Сілва.

Турнір, започаткований у 2017 році, цього разу зібрав рекордну кількість учасників – понад сотні атлетів, які представляють дев’ять регіонів країни: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Київську, Луганську, Миколаївську, Одеську, Харківську області, а також місто Київ.

Юнаки і дівчата 2002-2003, 2004-2005 років народження, юніори і юніорки 2000-2001 років народження, молодь 1997-1999 років народження змагаються за нагороди в усіх видах легкоатлетичних стрибків: з жердиною, у довжину, у висоту та потрійному.

На урочистому параді учасників турніру привітали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик; секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко; начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області,  Віктор Лис; головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез; директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; головний суддя змагань, суддя національної категорії категорїї Ігор Скирда. «Шановні спортсмени, тренери, судді, глядачі! Маю честь передати слова вітання від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. Він вам бажає сьогодні і завжди перемоги. Дякую, що ви знайшли можливість приїхати до нас у Бахмут і позмагатися на одній з кращих баз Донеччини. Сьогодні ви матимете нагоду відчути, що це сприятлива територія, де можна себе проявити і показати свої найкращі результати. Турнір на призи Віталія Петрова дійсно є знаковим і традиційним змаганням, він розвивається і з кожним роком набуває популярності. Вірте своїм тренерам, вони зможуть довести вас до найвищих вершин у спорті. Щастя, удачі і нових перемог!» - сказав Володимир Мицик.

Після урочистої церемонії заслужені нагороди і подарунки від НОК України отримали призери ранкової програми.

У завершальний день турніру, 21 грудня змагання розпочинаються о 10:00.

Турнір під патронатом НОК України організували: Федерація легкої атлетики України, Федерація легкої атлетики Донецької області, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Бахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія ПетроваБахмут втретє прийняв всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Віталія Петрова

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально