Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Святий Миколай, до нас завітай

Переглядів: 1269
20.12.2019 - 15:44
Святий Миколай, до нас завітай

19 грудня 2019 року в приміщенні міської бібліотеки для дітей спільно зі школою мистецтв пройшла музична вітальня «Святий Миколай, до нас завітай».

Присутні змогли в повній мірі поринути у новорічно-святкову атмосферу через неповторну музику та пісні.

На початку заходу діти прослухали цікаві факти про свято Миколая, що для наших прабабусь і прадідусів день не обмежувався отриманням подарунків, а справляли так звані Миколині святки, варили кутю та узвар, а ще випікали спеціальне печиво – миколайчики. І звичайно молилися Миколаю і загадували бажання. Присутні також познайомилися з книжковою виставкою «Від Миколая до Різдва» з фонду бібліотеки.

Піснею В. Радько «Святий Миколай» відкрила концерт наша постійна читачка Наталя Лук’янова, лауреат фестивалів авторської пісні «Сонячний зайчик» та «Стежина 2019». Далі на присутніх чекав неповторний і професійний концерт від учнів школи мистецтв. Завідуюча фортепіанним відділом Г.В. Кольцова розповіла дітям легенду про Миколая та про історію виникнення свята. Дітям запам’яталися пісні і музика у виконанні одноліток: «На ковзанці», «Веселі пригоди», «З Новим Роком, Україно», «Ялинка», «Ішов Миколай», знаменитий на весь світ «Щедрик» та інші. А під пісню-гру «Зайка» діти танцювали і повторювали смішні рухи. Це дійсно гарний початок новорічних свят. І тепер емоції новорічного настрою діти передадуть своїм близьким і знайомим.

Ну і як же День Святого Миколая без подарунків!? Усі пристуні отримали солодкі подарунки. Вітаємо, бажаємо всім миру, міцного здоров’я і злагоди!

Святий Миколай, до нас завітайСвятий Миколай, до нас завітайСвятий Миколай, до нас завітайСвятий Миколай, до нас завітайСвятий Миколай, до нас завітай

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально