Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Підбираємо персонал в супермаркет «ВАРУС»

Переглядів: 2597
16.12.2019 - 14:39

13 грудня в Бахмутському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій для ТОВ «ОМЕГА». Незабаром в Бахмуті відкриється магазин мережі ВАРУС, тож компанія здійснює підбір персоналу для укомплектування робочих місць.

В жовтні цього року Бахмутський міський центр зайнятості знайомив своїх клієнтів з діяльністю підприємства, провівши презентацію роботодавця. На протязі майже двох місяців фахівці сектору рекрутингу та кар’єрні радники займались пошуком персоналу на робочі місця продавців, касирів торговельного залу, прибиральників, пекарів. Рекрутери збирали резюме та анкети кандидатів та направляли їх до роботодавця. І ось напередодні відкриття магазину фахівці центру зайнятості організували зустріч керуючої магазином Юлії Верещак з претендентами на існуючі вакансії.

Відкрив захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал. Він розповів про соціальні послуги, які державна служба зайнятості надає своїм клієнтам з числа безробітних громадян та роботодавців. Юлія Верещак розповіла про умови та систему оплати праці, про заохочувальні програми для співробітників. Протягом заходу шукачі роботи цікавилися вимогами роботодавця та ставили фахові питання щодо виконання професійних обов’язків.

Всього у заході прийняли участь 25 шукачів роботи. Після проведених співбесід 22 претендента були відібрані для роботи в магазині.

Підбираємо персонал в супермаркет «ВАРУС»

Пошук

Актуально