Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 85 гостей.

Верховна рада України

Тестування рятує життя

Переглядів: 1627
26.11.2019 - 16:07

25.11.2019- 1.12.2019- відбудеться тиждень тестування на ВІЛ-інфекцію приурочений до Всесвітнього  дня  солідарності з ВІЛ-інфікованими, який щорічно проходить 1 грудня.

Упродовж тижня мешканці м.Бахмут зможуть пройти безкоштовне тестування  на ВІЛ інфекцію у свого сімейного лікаря або в кабінеті «Довіра» КНП «БЛІЛ м.Бахмут»

В Україні за минулий рік зареєстрували 18 098 нових випадків ВІЛ-інфекції. Найчастіше українці інфікуються через незахищені статеві контакти, вживання наркотичних речовин, користування нестерильними шприцами, голками.

При ранньому виявленні та відповідній терапії ВІЛ-позитивні люди можуть жити повноцінним життям. Завдяки ефективності державних закупівель через міжнародні  організації, м.Бахмут  повністю забезпечує лікування усіх хворих на ВІЛ антиретровірусною терапією.

 Процедура тестування - абсолютно безоплатна і швидка.Також тестування можно пройти анонімно.  Результат швидкого тесту на ВІЛ готовий уже за 15 хвилин: до 5 хвилин - підготовка і забір крові з пальця, 10 - очікування результату. Перед тестуванням ви зможете поставити питання та отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію, шляхи її передачі, оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливості його зниження, отримати інформацію про організації, де можна отримати іншу допомогу, тощо.

Де пройти тест на ВІЛ:

  1. У свого сімейного лікаря;
  2. В кабінеті “Довіра” КНП «БЛІЛ м.Бахмут» №103 , м.Бахмут вул. О.Сибірцева 15