Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Підсумки матчевої зустрічі команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики

Переглядів: 1173
19.11.2019 - 09:08
Підсумки матчевої зустрічі команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики

16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р.н.

У змаганнях взяли участь  понад 100 легкоатлетів команд з Донецької та Луганської областей: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ м. Костянтинівки, КЗ МДЮСШ м. Лисичанська, ДЮСШ м. Мірнограда, КДЮСШ №2 м. Сєвєродонецька,  ДЮСШ м. Торецька, Соледару, Кремінної, Донецька Обласна КДЮСШ для осіб з інвалідністю.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат з бігу на дистанціях 60м, 60м з/б, 300м, 600м, 1000м, естафеті 4х200, у стрибках у висоту, довжину, потрійному стрибку та   у штовханні ядра..

У командному заліку трійку найкращих склали:

  • 1 місце КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради;
  • 2 місце ДЮСШ м. Торецька;
  • 3 місце Донецька обласна КДЮСШ для осіб з інвалідністю;

Змагання проводяться з метою комплектування збірної команди області, обміну досвідом та вдосконалення методичних форм роботи тренерів-викладачив з легкої атлетики.

16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики16 листопада у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики

Пошук

Актуально