Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Донецька обласна рада

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТУДЕНТИ І МОЛОДЬ - ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ»

Переглядів: 357
04.11.2019 - 08:24

Майбутнє країни в першу чергу залежить від молоді, її ініціативності і професійної підготовки. Саме для молодих вчених та студентів в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м Бахмут) 30 жовтня 2019 року, під патронатом Бахмутськой міської об'єднаної територіальної громади відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Студенти і молодь - для майбутнього країни».

Учасників конференції привітала начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна, яка зазначила, що даний формат наукових конференцій став доброю традицією об'єднання всіх навчальних закладів для майбутнього нашого міста.

На пленарному засіданні були заслухані найбільш актуальні та цікаві доповіді студентів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА, Бахмутського педагогічного коледжу, Донецького університету економіки та права та інших навчальних закладів Бахмута. Тематика доповідей була присвячена молодіжному руху, питанням освіти, 3D-моделюванню.

У конференції взяли участь вищі навчальні заклади міста, представники Білорусії, Азербайджану, Грузії та регіонів України. Більше двохсот тез доповідей було підготовлено її учасниками.

Робота конференції проводилась по секціях: гуманітарної та психолого-педагогічної, економічної, політехнічної, секція історії та краєзнавства, а також нова секція «Молодь - для майбутнього країни». Всі учасники конференції отримали сертифікати, кращі доповіді були оцінені цінними подарунками.

30 жовтня 2019 року, під патронатом Бахмутськой міської об'єднаної територіальної громади відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Студенти і молодь - для майбутнього країни».30 жовтня 2019 року, під патронатом Бахмутськой міської об'єднаної територіальної громади відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Студенти і молодь - для майбутнього країни».30 жовтня 2019 року, під патронатом Бахмутськой міської об'єднаної територіальної громади відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Студенти і молодь - для майбутнього країни».30 жовтня 2019 року, під патронатом Бахмутськой міської об'єднаної територіальної громади відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Студенти і молодь - для майбутнього країни».

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально