Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Їх пісня в боях надихала»

Переглядів: 977
21.10.2019 - 16:43

«Їх пісня  в боях  надихала» -  лейтмотивом лунало на святі пісні воєнних років, яке проходило в центральній міській бібліотеці і було приурочене до 75-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Читальний зал був переповнений, не хватало сидячих місць,  але люди стояли до останніх слів ведучої. Учні 6-8 класів НВК №11, читачі бібліотеки, учасники хору «Пам’ять» з неприхованою увагою слухали розповідь ведучої Голопьорової В.І. про важливу роль пісні, яка в тяжкі роки війни на фронті і в тилу піднімала бійців в атаку, зігрівала серця на привалі, допомагала вистояти, вижити і перемогти в тій війні.  

А коли пісня лунала з екрану, весь зал підспівував. Чудовим подарунком для всіх присутніх був виступ хору ветеранів «Пам’ять» (керівник С.М. Дев’ятка), які виконали пісні воєнної тематики, а ветеран війни і учасниця хору Макогон Т.М. привітала всіх з 75-річчям визволення і закликала не забувати життєдайну силу фронтової пісні. У деяких учнів на очах бриніли сльози. На згадку про цей святковий день вони фотографувались з ветеранами, дарували цукерки, а бібліотекарі пригощали учасників хору гарячим чаєм з печивом. І ще довго в залі лунали пісні, які викликали бадьорий настрій у тих, хто був присутній на заході в бібліотеці.

«Їх пісня в боях надихала»«Їх пісня в боях надихала»«Їх пісня в боях надихала»«Їх пісня в боях надихала»«Їх пісня в боях надихала»«Їх пісня в боях надихала»

Пошук

Актуально