Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Триває профорієнтаційна робота в школах Бахмута.

Переглядів: 917
04.10.2019 - 08:27
Триває профорієнтаційна робота в школах Бахмута.

Профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості часті гості у  старшокласників міста. Під час класних годин вони допомагають учням осягнути науку вдалого професійного вибору у майбутньому.

Як скласти  чітке уявлення про власні інтереси, здібності, нахили, орієнтуватися в перспективах сучасного ринку праці та зробити свідомий вибір професії - на ці та інші питання 2 жовтня  шукали відповідь учні 11 класів загальноосвітньої школи № 18 м. Бахмут.  Фахівчиня центру зайнятості презентувала підліткам веб - базовану платформу з професійної орієнтації  “Моя професія: консультаційна мережа”,  яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування та дізнатися про  свої професійні схильності. Профконсультант Оксана Мавріна за допомогою барометру професій та інтерактивних вправ знайомила дітей з актуальними професіями сучасного ринку праці України, розповідала про стратегію  професійного вибору.

Учні завантажили на свої мобільні телефони та одразу ж спробували додаток  «Центр професійної орієнтації» , який стане надійним помічником при виборі професії. Веселою та корисною  цікавинкою для підлітків була новація Донецької обласної служби зайнятості - інноваційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю» , який дозволив переглянути професії майбутнього в 3D зображенні зі звуковим супроводженням. Наприкінці зустрічі старшокласників запросили в Бахмутський міський центр зайнятості до  «Школи молодого підприємця»,  де навчать розвитку підприємницької ініціативи. 

Відділ профорієнтації
Бахмутський міський центр зайнятості

вул. Захисників України,13,
м. Бахмут, Україна, 84500
тел.: +38(06274)-8-23-81

Фахівчиня центру зайнятості презентувала підліткам веб - базовану платформу з професійної орієнтації “Моя професія: консультаційна мережа”, яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування та дізнатися про свої професійні схильності. Фахівчиня центру зайнятості презентувала підліткам веб - базовану платформу з професійної орієнтації “Моя професія: консультаційна мережа”, яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування та дізнатися про свої професійні схильності. Фахівчиня центру зайнятості презентувала підліткам веб - базовану платформу з професійної орієнтації “Моя професія: консультаційна мережа”, яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування та дізнатися про свої професійні схильності.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально