Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Профілактичне заняття у ДЗЗОВ «Вогник» Бахмутським міським ЦСССДМ

Переглядів: 1816
22.07.2019 - 10:10

18.07.2019р. Бахмутським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку «Вогник» було проведено заняття з дітьми 2 загону на теми: «Молодь за здоровий спосіб життя!» та «Наркоманія - ворог нашого Суспільства».

Під керівництвом фахівця центру діти згадали і обговорили основні фактори здорового способу життя, такі як: режим дня, здорове харчування, активний відпочинок, фізичні вправи. Потім, учасники з цікавістю подивилися відеоматеріал про історію появи наркотиків, принципи їх дії на людський організм і тяжкі наслідки цього впливу. Діти дізналися значення таких слів, як: "дофамін", "серотонін", "деградація". В ході бесіди були приведені приклади з реального життя тих людей, які мали наркотичну залежність. Крім того, була проведена рольова гра, основною метою якої було надати можливість учасникам набути навички впевненої поведінки та аргументаційної відмови в ситуації вибору.

Заняття проводилося в невимушеній і позитивній обстановці. Діти брали активну участь, відповідали на питання, а іноді ставили свої. Всім дуже сподобалося, діти чекають на наступну зустріч.

Профілактичне заняття у ДЗЗОВ «Вогник» Бахмутським міським ЦСССДМ «Молодь за здоровий спосіб життя!» та «Наркоманія - ворог нашого Суспільства».

Останні статті на сайті