Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»

Переглядів: 1035
04.06.2019 - 09:11

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Щорічно, починаючи з 2007 року, Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  вітає дітей які виховуються в   прийомних сім’ях. Сьогодні, на передодні свята 16 дітей отримали подарунки від Бахмутської міської ради.

Спеціалісти Центру побажали миру і злагоди кожній дитині, кожній родині! Наснаги і мудрості батькам, серця яких сповнені любові до дітей.

І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї  країни.

Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»

Останні статті на сайті