Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Перший кіно-клубний фестиваль «Нове українське кіно»

Переглядів: 1397
27.02.2019 - 08:00

Мешканці та гості м. Бахмута!

З 1 березня по 30 квітня 2019 р. компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно проводиться перший кіно-клубний фестиваль «Нове українське кіно», який запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезону.

Центральна міська бібліотека запрошує на перегляд українського кіно:

  • 12 березня о 13.00 - сатирична драма режисера Сергія Лозниці «Донбас» (спільне виробництво Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії. Тринадцять коротких сюжетів показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу.
  • 16 березня о 14.00 - показ фільму-драми «Коли падають дерева» режисера Марисі Нікітюк. Після смерті батька перед героїнею Ларисою гостро постає питання її подальшого майбутнього. Дівчина хоче творити свою долю власними руками та за любов до бандита Шрама її осуджує родина.
  • 31 березня о 14.00 - гостросоціальна комедія «Герой мого часу» режисера Тоні Ноябрьової. Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів.

Запрошуємо бажаючих до центральної міської бібліотеки за адресою: вул. Миру, 28.