Зараз на сайті 0 користувачів та 106 гостей.

Урядовий портал

Кубок Європи з сумо

Переглядів: 1209
16.01.2019 - 15:35

11-13 січня в Ерде (Угорщина) пройшов кубок Європи з сумо, в якому взяло участь близько 400 спортсменів з 9 країн.

Ці змагання є одним з етапів відбору на Всесвітні Ігри (2021р.). Національну збірну України представляли близько 50 сумоїстів. Бахмутські сумоїсти, вихованці Олега Реви, Давиденко Олег і Одинцова Валерія теж удостоїлися честі в складі збірної України боротися за перемогу на міжнародних змаганнях. Олегу не вдалося завоювати призові місця, а Валерія принесла в скарбничку збірної команди бронзову медаль у ваговій категорії до 65 кг. і до 21 року і зайняла 5 місце серед дорослих спортсменок. Збірна України стала чемпіоном змагань! Вітаємо спортсменів та тренера і бажаємо нових перемог!