Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Презедент України

Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагаються у плаванні.

Переглядів: 1388
11.12.2018 - 08:33

05.12.2018 р. на базі ДЮК «Дельфін» пройшов чемпіонат міста з плавання серед вихованців Бахмутського ЦТКЕ, присвячений Дню Збройних сил України.

Змагання проводились з метою оздоровлення, виявлення спортивних можливостей, формування здорового способу життя, виховання свідомого ставлення до свого здоров’я. 

35 учнів 5-6, 7-8 класів, змагалися на дистанції 25 метрів вольним стилем.

В ході змагань серед дівчат  5 - 6 класів перемогла Попенко Вікторія, другою була Чубатенко Ангеліна та трете місце у Шершаковой Варвари. У юнаків переміг  Лізан Ярослав,  2 місце - Носов Станіслав та 3 місце у Демідова Євгена. Хочеться відмітити Носова Станіслава  (ЗОШ №2), який неодноразово ставав переможцем та призером змагань з плавання. Серед дівчат 7 - 8 класів перемогла Мавриді Анастасія та у юнаків 7- 8 класів, які теж долали дистанцію 25 метрів, найкращий результат показав Камчатний Андрій.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань!

Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагаються у плаванні.Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагаються у плаванні.Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагаються у плаванні.Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагаються у плаванні.