Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 90 гостей.

Донецька обласна рада

Допомагаємо малому бізнесу

Переглядів: 1089
06.12.2018 - 10:08

5 грудня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбулася зустріч  безробітних, зацікавлених в організації влсного бізнесу, підприємців, які організували підприємницьку діяльність за допомогою служби зайнятості та соціальних партнерів Бахмутського міського центру зайнятості, а саме представника АТ «Ощадбанк» Олександра Вахріна.

Тематикою заходу стала інформація про можливості служби зайнятості та її соціальних партнерів щодо сприяння само зайнятості та розвитку підприємницької діяльності населення м.Бахмут та Бахмутського району.

8 безробітних осіб та 2 підприємців отримали детальну інформацію щодо систем оподаткування в Україні, формування доходів і видатків у підприємців, порядку нарахування і сплати податків та єдиного внеску, розповіла про переваги і недоліки спрощеної та загальної систем оподаткування, обчислення страхового стажу. В нагоді кожному учасниккустануть інформаційні матеріали «Перші кроки в реєстрації підприємницької діяльності» які розроблені фахівцями Бахмутського центру зайнятості

Фахівці служби зайнятості представили присутнім проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, спрямований на залучення суб’єктів підприємництва до реалізації проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Учасників проінформавано про умови фінансування та співфінансування проекту та про напрямки діяльності, на які спрямована матеріальна підтримка.

Економіст АТ «Ощадбанк» Олександр Вахрін презентував присутнім комплексну програму підтримки підприємництва «Будуй своє», створену «Ощадбанком». Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Особлива увага банку приділятиметься людям, які вирішили започаткувати власну справу.

Завідувач сектору профорієнтації Галина Сіддікі розповіла, що служба зайнятості здійснює інформаційно-консультаційний супровід підприємців на постійній основі та проінформувала присутніх про можливість участі в безкоштовних

Тренінгових програмах для підприємців, а особливо  від Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді», Норвезької ради в справах біженців. Трое учасників заходу отримали допомогу в онлайн регістрації  зна участь в  треннігу по маркетингу і керуванню фінансами  Норвезької ради у справах біженців.

Всіх зацікавлених ми чекаємо на тренінгах з бізнес-планування в Бахмутському міському центрі зайнятості кожну середу з 10-00 до 13-00. Запрошуємо до співпраці як чинних підприємців, так і тих, хто тільки збирається розпочати свій бізнес.

Допомагаємо малому бізнесу

Останні статті на сайті