Зараз на сайті 0 користувачів та 109 гостей.

Урядовий портал

Юні борці та борчині Бахмуту здобули 4 медалі на чемпіонаті Україні в Бердянську

Переглядів: 1462
30.11.2018 - 14:48

З 20 по 23 листопада в місті Бердянськ відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження, який зібрав понад 600 учасників.

Гідно проявили себе на змаганнях спортсмени Бахмуту, які виступали в команді Донецької області, та за підсумками усіх поєдинків завоювали 4 з 9 нагород збірної команди області  (2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову), 5 нагород поїхали до міст Торецьк і Маріуполь.

Серед вихованців тренерів Андрія та Максима Єфремових (КДЮСШ№1) Бахмута «золото» у своїх вікових категоріях здобули Марія Єфремова (39 кг) та Анастасія Задворна (46 кг), срібною призеркою стала Софія Леппа (42 кг), бронзу виборов Ярослав Малиновський,  у категорії 35 кг.

Переможці та призери отримали дипломи, медалі й кубки від організаторів чемпіонату України. Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом!

Юні борці та борчині Бахмуту здобули 4 медалі на чемпіонаті Україні в БердянськуЮні борці та борчині Бахмуту здобули 4 медалі на чемпіонаті Україні в Бердянську