Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 336 гостей.

З любов’ю до України

Переглядів: 1475
12.10.2018 - 10:47
З любов’ю до України

11 жовтня 2018 року міська бібліотека для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи радо вітала учнів молодших класів загальноосвітньої школи селища Зайцево.

Бібліотекарі провели для них екскурсію, ознайомили з новими книгами і цікавими журналами. Зустріч проходила напередодні 14 жовтня, на яке припадає одразу три величних свята: День українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці, День Захисника України. Про історичні витоки, традиції і звичаї цих свят діти дізналися з розповіді бібліотекарів. За добру долю і волю України колись боролися козаки, а тепер за незалежність і територіальну цілісність борються наші воїни, проявляючи мужність і героїзм. Захищають вони мирне небо і наші святині – герб і жовто-блакитний прапор. Саме із стрічок кольору нашого прапора і плели діти обереги на патріотичному майстер-класі «З любов’ю до України».

Діти і бібліотекарі приєднуються до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо всім сил, здоров’я, щастя і мирного неба!

11 жовтня 2018 року міська бібліотека для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи радо вітала учнів молодших класів загальноосвітньої школи селища Зайцево.11 жовтня 2018 року міська бібліотека для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи радо вітала учнів молодших класів загальноосвітньої школи селища Зайцево.11 жовтня 2018 року міська бібліотека для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи радо вітала учнів молодших класів загальноосвітньої школи селища Зайцево.11 жовтня 2018 року міська бібліотека для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи радо вітала учнів молодших класів загальноосвітньої школи селища Зайцево.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально