Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Духовна зустріч на свято Покрови

Переглядів: 1783
11.10.2018 - 10:07
Духовна зустріч на свято Покрови

10 жовтня 2018 року, до свята Покрови та року Божого слова в Україні, в міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшла духовна зустріч з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином. На захід завітали учні загальноосвітньої школи № 5 та читачі бібліотеки.

На початку зустрічі бібліотекар розповіла про саме свято та його давні традиції. Ознайомила дітей з книжками «Свята, традиції та звичаї українців», «Православна абетка», «Повна енциклопедія свят».

Отець Костянтин розповів дітям про історію виникнення свята. В цей день вороги мали напасти на Константинополь, але у місто прийшла Пресвята Богородиця та вкрила усіх містян покровом свого одягу, захистивши їх від нападників. Звідси походить і назва – Покров Пресвятої Богородиці. Далі відбувся діалог з дітьми про віру, надію, любов, терпіння, прощення, вміння ділитися один з одним. Діти із задоволенням спілкувалися, ставили питання і виражали свої думки.

По завершенню заходу кожна дитина отримала в подарунок іконку Божої матері.

10 жовтня 2018 року, до свята Покрови та року Божого слова в Україні, в міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшла духовна зустріч з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином. 10 жовтня 2018 року, до свята Покрови та року Божого слова в Україні, в міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшла духовна зустріч з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином. 10 жовтня 2018 року, до свята Покрови та року Божого слова в Україні, в міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшла духовна зустріч з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально