Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 123 гостя.

Презедент України

Як там на великім базарі…

Переглядів: 1624
09.10.2018 - 14:56
Як там на великім базарі…

6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.

Чого тут тільки не продавали!!! Саджанці дерев, кущів, квітів, а ще фрукти-овочі на любий смак, товари для саду й городу, вироби народних майстрів.

Ну, а як же на ярмарку без музики та співів! Яскраві концертні номери у виконанні творчих колективів Комунального закладу культури «БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЄВГЕНА МАРТИНОВА» та Школи мистецтв міста Бахмута створили неперевершену, колоритну народну атмосферу і подарували мешканцям та гостям міста позитив і добрий настрій. Шоу-група «Кіндер+», Філатова Вероніка, Соколова Вікторія, Марія Мінаєва та Андрєєва Оксана стали активними учасниками дійства і встигли не тільки продемонструвати свої таланти, а й виграти чудові ризи – плодові саджанці.

6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.6 та 7 жовтня 2018 року у Бахмуті, на центральній площі пройшов традиційний ярмарок продуктів садівництва.

Пошук

Актуально