Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Урядовий портал

Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Переглядів: 3466
28.08.2018 - 10:19

До відома  учасників АТО.

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) інформує.

Згідно «Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, із внесеними змінами, путівки для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуються на підставі тристоронніх угод.

Учасник АТО може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління,  де буде перевірено санаторний  заклад на відповідність встановленим вимогам.

Після цього,  укладається  трьохсторонній  договір (особа – Управління – санаторний заклад), який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги.

Усі примірники договору, підписані керівником Управління, учасником АТО, передаються особі для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.

Після прибуття  учасника АТО  до відповідного санаторно-курортного закладу керівник такого закладу підписує і скріплює печаткою (за наявності)  всі примірники договору, після чого заклад надсилає один примірник договору поштовим відправленням до Управління, другий  - передає учаснику АТО, а третій ― залишається на зберіганні у закладі.

Після закінчення санаторно-курортного лікування учасник АТО подає Управлінню зворотній талон або інший документ, що підтверджує  проходження лікування в санаторно-курортному закладі за профілем захворювання, за яким їм видано довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та строку перебування, завірений підписом керівника  та скріплений печаткою.

Для взяття на облік на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, учаснику  АТО  необхідно звернутись до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, каб№ 12. При собі мати оригінали наступних документів:

  • заяву;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою 070/О;
  • посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни, або учасника війни);
  • документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у період її проведення.

Термін лікування  в санаторно-курортному закладі становить 18 днів.

Звертаємо увагу учасників АТО, які перебувають в Управлінні на забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України « Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій» від 22.01.2018 №73,  черга на санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО  по профілям захворювання переходить в чергу по датам подання заяви на санаторно-курортне лікування.

Крім того, після закінчення строку  дії медичної довідки  форма – 070/о,  але не рідше один раз на три роки, подається  нова медична довідка. У разі  неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

 Телефон для довідок: 44-63-99