Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Продовжуємо роботу в центрі розвитку підприємництва

Переглядів: 2307
05.07.2018 - 13:36

В середу 4 липня, як і завжди,  в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес - планування  для представників малого бізнесу та безробітних, які зацікавлені в питанні організації власної справи.

Завдання, яке ставили перед собою організатори тренінгу, - сприяння розвитку підприємницької ініціативи, інформування про можливості служби зайнятості, її соціальних партнерів, міжнародних програм  які направлені на допомогу  зацікавленим особам в організації та розширенні власної справи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал представив  присутнім діючі в нашому регіоні  грантові програми міжнародних організацій.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Бахмутської РДА Анастасія Явтушенко  детально ознайомила учасників тренінгу з умовами участі суб’єктів малого підприємництва в програмі Донецької ОДА «Український донецький куркуль», де за результатами  конкурсного відбору проектів надається  фінансова підтримка на реалізацію.  

Завідувач сектором профорієнтації   Галина Сіддікі звернула увагу присутніх на нові джерела отримання необхідної інформації: «Сьогодні можна знайти багато джерел інформації, за  допомогою яких можна отримати знання з основ бізнес-планування. Це може бути  додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», онлайн ресурс «Прометеус», відео-уроки із складання бізнес-проекту, семінари та тренінги, що пропонує Донецька торгово-промислова палата. Головне - це дає можливість  правильно проаналізувати та розрахувати  ділову стратегію бізнесу: пріоритетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтування  необхідних ресурсів та засобів їх використання». Основна частина тренінгу традиційно була присвячена  розгляду загальних правил складання бізнес –плану,  його структури.

Наразі «Центр розвитку підприємництва» запрошує скористатися послугами служби зайнятості всіх, хто планує стати чи є підприємцем і має питання щодо інформації з питань грантових програм. Чекаємо на вас  щосереди з 10-00  до 13-00 в Бахмутському міському центрі зайнятості.

Г. Сіддікі
завідувач сектором профорієнтації
Бахмутського МЦЗ

4 липня в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес - планування  для представників малого бізнесу та безробітних, які зацікавлені в питанні організації власної справи.