Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Залізниця зазнає значних втрат через крадіжки спеціального інвентарю, обладнання, засобів зв’язку та елементів верхньої будови колії.

Переглядів: 1617
13.06.2018 - 13:38

До уваги мешканців міста!

Залізниця зазнає значних втрат через крадіжки спеціального інвентарю, обладнання, засобів зв’язку та елементів верхньої будови колії. Так, впродовж 2017 року по Лиманській дистанції коліі злочинцями було скоєно 35 крадіжок з матеріальними збитками на значну суму.

Такі масштаби крадіжок загрожують безпеці руху поїздів та життю людей. На превеликий жаль працівники пунктів прийому металолому порушують законодавство, приймаючи залізничний інвентар, обладнання та елементів верхньої будови колії  у несвідомих громадян.

Залізничники сподіваються на більш тісну роботу з правоохоронними органами, щодо виявлення осіб, причетних до крадіжок майна залізниці та запобігання таким правопорушенням.

Відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу залізничного транспорту встановлюється відповідними нормами Кримінального кодексу України (КК України) та Кодексу України про кримінальні порушення (КУпАП). Так, ст.277 КК України передбачає відповідальність за пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, зокрема, за умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків. У залежності від тяжкості наслідків винні караються штрафом, виправними роботами або позбавленням волі.

Шановні громадяни, пам’ятайте! Крадіжка пристроїв та матеріалів на залізниці – це не просто розкрадання майна державного підприємства, але насамперед пошкодження шляхів сполучення, яке становить небезпеку руху, а отже, загрозу життю та здоров’ю людей. Ваші дії можуть призвести до катастрофічних наслідків!