Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Верховна рада України

Учениці Бахмута – переможниці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»

Переглядів: 1539
16.05.2018 - 15:20

Два перших місця, гідне представлення школи й міста Бахмута, щасливі спогади та неймовірні враження – ось що привезли додому Авраменко Поліна та Решетарь Марія, учениці 5 класу Бахмутської загальноосвітньої школи I-II ступенів №7.

У місті Мукачеве відбулося офіційне відкриття міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки», на яке цьогоріч завітало близько 500 учасників із різних куточків України.

Церемонія відкриття пройшла в центральній частині міста, на площі Кирила і Мефодія. Учні Бахмутської школи №7 Авраменко Поліна та Решетарь Марія представляли на фестивалі місто Бахмут у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Під час конкурсної програми у парку «Перемоги» учасниці не тільки представляли свої роботи, але й показували власні майстер-класи.

Наприкінці фестивалю пройшов гала-концерт та нагородження переможців. Ми пишаємося нашими ученицями та бажаємо їм натхнення і майбутніх перемог!

Учениці Бахмута – переможниці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»Учениці Бахмута – переможниці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»Учениці Бахмута – переможниці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»Учениці Бахмута – переможниці ХІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»