Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Верховна рада України

Диплом лауреата V Всеукраїнського та I міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2018»

Переглядів: 1580
07.05.2018 - 16:28

Учениця Бахмутської школи №5 отримала диплом лауреата
V Всеукраїнського та I міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2018».

У змаганнях, які почалися у лютому і тривали два місяці, були задіяні близько 3900 учнів з різних шкіл України, Польщі, Литви, США, Чехії. Анастасія Єрофтієва, учениця 11-Б класу з успіхом пройшла два дистанційних етапи бізнес – симуляції VIAL+ і була запрошена на очний турнір, що проходив наприкінці квітня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Київ.

Урочисте нагородження відбулося в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Анастасія отримала диплом фіналіста, який засвідчує, що вона успішно пройшла курс інтерактивного навчання економіці й бізнесу у симуляції VIAL+ обсягом 120 годин і стала лауреатом шкільної ліги V Всеукраїнського та I Міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2018». Приємно зазначити, що нагороду учениця школи отримала в присутності начальника відділу цифрової освіти, фінансової грамотності і підприємництва Інституту модернізації змісту освіти Вікторії Косик та ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана - Дмитра Лук’яненка.

Радо вітаємо Анастасію та пишаємося юною дослідницею!

Учениця Бахмутської школи №5  Анастасія Єрофтієва отримала диплом лауреата  V Всеукраїнського та I міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2018».Учениця Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва отримала диплом лауреата  V Всеукраїнського та I міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2018».

Пошук

Актуально