Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів»

Переглядів: 1560
25.04.2018 - 09:17
Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів»

З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».

За звання кращих на манежі сучасного Бахмутського стадіону «Металург» боролися понад 400 спортсменів 15-16 років з 12 регіонів країни. 21 квітня пройшло урочисте відкриття змагань за участю першого заступника Бахмутського міського голови Тетяни Савченко, директора департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимира Мицика, президента Національної федерації самбо України Вадима Рогача, головного тренера збірної команди України з боротьби самбо Михайла Руденка і почесного президента ОП НФСУ «Донецька обласна федерація самбо НФСУ» Сергія Натруса. На початку змагань перший заступник Бахмутського міського голови Тетяна Савченко побажала кадетам-самбістам успіху і зазначила, що самбо - спорт спритності і майстерності, який тренує силу і дух. «Я впевнена, що учасники сьогоднішніх змагань ще раз покажуть силу і дух незламних українських спортсменів і досягнуть хороших результатів, адже ви - найкращі!», - зазначила Тетяна Савченко. В кінці привітань почесних гостей заходу присутні переглянули відео-презентацію федерації самбо Донецької області, а спортсменів нагородили хлібосольними короваями. 22 квітня відбувся фінал Кубка України серед кадетів. За результатами боротьби, яка пройшла на трьох килимах спорткомплексу чемпіонами та призерами командного заліку стали:

 1. Харківська область;
 2. Дніпропетровська область;
 3. Донецька область.

Команду м. Бахмута представляли спортсмени ДЮСШ №1 та ДВУОР ІМ С. БУБКИ. Кращу боротьбу показали:

 • Разгонов Максим – 1 місце;
 • Гончаров Микита – 1 місце;
 • Моренко Єлизавета – 2 місце;
 • Ракицяну Семен – 3 місце.

Вітаємо наших борців та їх тренерів та бажаємо нових перемог!

З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально