Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Урок у школі для батьків

Переглядів: 922
27.03.2018 - 14:13

Пролунав дзвоник на урок для батьків майбутніх першокласників Бахмутської школи №9

У Бахмутській школі №9, що у мікрорайоні Ступки, адміністрація та вчителі ретельно готуються до впровадження реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Одним із головних завдань, які ставить перед собою школа, - налагодження співпраці з батьківською громадою, адже освітня реформа пропонує батькам та вчителям «зробити крок назустріч і стати не протилежними берегами у житті дитини, а партнерами».

23 березня 2018 року пролунав дзвоник на урок для батьків майбутніх першокласників. Директор школи Лариса Калітіна та заступник з навчально-виховної роботи Артем Савченко у невимушеній обстановці, яка спонукала до діалогу, навчали батьків тому, як допомогти дошколярику стати здобувачем освіти, як самим бути готовим до змін у житті родини, пов’язаних з навчанням дитини.

Активними на уроці були і батьки: ставили питання, висловлювали власне бачення розглянутих питань, висували пропозиції, обговорювали їх, одним словом співпрацювали і разом дійшли думки, що дитина – не об’єкт виховання. Від самого народження вона є особистість. Нам дорослим слід створити такі умови, за яких вона навчиться бути незалежною, відповідальною та буде свідомо керувати власним життям.

У Бахмутській школі №9, що у мікрорайоні Ступки, адміністрація та вчителі ретельно готуються до впровадження реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа». У Бахмутській школі №9, що у мікрорайоні Ступки, адміністрація та вчителі ретельно готуються до впровадження реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа».