Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Верховна рада України

Є така професія – Батьківщину захищати

Переглядів: 2564
16.03.2018 - 14:42

День українського добровольця – це нове свято для українців, яке започатковано у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед молоді, підвищенню суспільної уваги й турботи про учасників добровольчих формувань. З цієї нагоди в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.

Під час виховних годин учні Бахмутського НВК №11 переглянули документальні відеоролики зі спогадами перших добровольців, дізналися про масові акції громадського протесту, що відбулися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року в Україні.

Учні початкових класів Бахмутської школи інтернату №1 взяли участь у загальношкільному конкурсі малюнків «Є така професія – Батьківщину захищати». Маленькі школярі створили галерею яскравих добрих малюнків про воїна-добровольця, людину-захисника рідної землі. Учні середньої ланки обговорювали проблемні питання на засіданні круглого столу «Душу, тіло ми положим за нашу свободу». Бібліотекар Лариса Бурцева презентувала сучасні дитячі книжки з оповіданнями про українських солдатів, які служать у зоні АТО. Відбулася зустріч із представниками громадської організації «Юні леді і джентльмени» за підтримки волонтерської організації «Бахмут український». У диспуті взяв участь прапорщик Збройних сил України Роман Пашков, який розповів школярам про суворе та небезпечне буденне життя українського солдата.

Класними керівниками Бахмутської школи №2 за участі учнів проведені тематичні виховні години «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» в 5-х класах, «Герої нескореної Батьківщини» у 6 класі, «Добровольці – воїни світла» - у 7-х класах.

Слід відмітити якісну підготовку й проведення класних годин у 8 класі «Український доброволець-взірець патріотизму»,  у 9 класі «Мужність і честь українських захисників-добровольців». У початковій школі були проведені  хвилинки інформації «Пам’ятаймо героїчні вчинки».

Для учнів 4-7 класів Бахмутської школи №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів представниками Бахмутського краєзнавчого музею та учителем історії Олександрою Скориковою було проведено уроки мужності та інформаційні хвилинки «День українського добровольця». Учні поглибили свої знання, дізнавшись про героїчне минуле нашого народу, переглянули презентацію «Ми пишаємося вами» та усвідомили велич подвигу в АТО.

З метою посилення уваги та турботи до учасників добровольчих формувань для учнів 6 класу Бахмутської школи №4 класний керівник Ірина Гамій провела виховну годину «За покликом власного серця». До старшокласників школи №4 завітали представники цивільно-військової організації «Симик Бахмут»: підполковник Ткачук Олександр та Лопотинський Олександр, що в час загрози України добровільно стали на її захист. Вони розповіли про подвиги українських добровольчих формувань у період 2014-2016 років. На згадку про зустріч Олександр Анатолійович подарував учням футбольні м’ячі, а вихованці гуртка «Умілі рученята» приготували подарунки-обереги для бійців, які боронять рідний край від загарбників.

У бібліотеці Бахмутської школи №10 всі бажаючі протягом дня мали можливість переглянути книжкову виставку «Добровольці АТО» та документальний фільм «Добровольці», в якому кожен герой розповідав свою історію. Навчальний день завершився створенням вітального колажу до Дня українського добровольця, на якому учні зазначили риси сучасного патріота, який не чекає призову, а за власним бажанням та покликом серця захищає рідну країну.

Сьогоднішній день - це данина пам'яті та поваги тим, хто повірив в український народ, і тим, хто залишив все заради нашого майбутнього й пішов на фронт.

З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.З нагоди Дня українського добровольця в школах м.Бахмута проведено низку виховних заходів.

Останні статті на сайті