Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Деклараційна кампанія триває

Переглядів: 1211
15.03.2018 - 09:48

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області запрошує громадян задекларувати отримані у минулому році доходи.

Основні питання щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан та доходи, категорій платників податку на доходи фізичних осіб, які  мають подавати річну податкову декларацію та переліку доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, а також  переліку витрат, які включаються до складу податкової знижки  постійно висвітлюються у ЗМІ та на веб-порталі ДФС України у мережі Інтернет

У 2018 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього  року до 31 грудня 2018 року.

Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Податкова декларація подається до органу ДФС в один із таких способів за вибором платника податку:

  • особисто платником або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

В електронній формі платники податків можуть подати податкову декларацію до органів ДПС засобами електронної пошти через Інформаційний портал органів ДПС України.

 З 1 січня 2018 року подання декларації в електронній формі можливе у режимі реального часу (on-line) через електронний сервіс „Електронний кабінет платника податків”.

Для роботи в електронному кабінеті платника податків, зокрема для подання податкових декларацій в режимі on-line, платнику податків необхідно:

  1. Отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби.
  2. Завантажити з сайта Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – „Програмний комплекс користувача ЦСК”. Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача.
  3. Відкрити в Інтернеті веб-сторінку „Електронний кабінет платника податків”, авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу в електронному кабінеті

Платник податку зобов’язаний подати податкову декларацію за результатами 2017 року та самостійно до 1 серпня 2018 року сплатити податок на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року він отримав доходи, зокрема:

  • від особи, яка не є податковим агентом;
  • які згідно з нормами розділу ІV Податкового кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування;
  • які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами лише у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року

Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2018 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею річній податковій декларації.


Пошук

Актуально