Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

У Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно

Переглядів: 1804
25.02.2018 - 13:00
У Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно

25 лютого 2018 року, за ініціативи кінотеатру "Перемога", міжнародного продюсерського центру «Фор-Пост» та Бахмутської міської ради у Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно з нагоди відкриття кінематографічного центру Донеччини.  На заході були присутні представники міської ради, громадський організацій, військових підрозділів, вчителі шкіл міста, історики, викладачі суспільних дисциплін, студентство, жителі та гості міста.

Захід розпочався з урочистого відкриття меморіальної дошки Шепітько Ларисі Юхимівні – відомій українській сценаристці та кінорежисеру.

Після відкриття меморіальної дошки на честь нашої землячки, у кінотеатрі відбувся показ повнометражного документального фільму "Одесити на Донбасі", який створено Міжнародним продюсерським центром "Фор-Пост" на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Головні герої фільму - семеро одеситів, які брали участь у бойових діях в зоні АТО. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного - свої. В кожного - своя «військова історія». Хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми. А комусь навіть вдалося знайти в труднощах, що довелось пережити, додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО та продовжувати боротьбу. А комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, що повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена.

Наприкінці заходу генеральний продюсер фільму О. Дріз - керівник МПЦ «Фор-Пост» зазначив, що в наш час гібридної війни, героїко-патріотичне кіно стає незамінним, надійним помічником в виховному процесі молоді та роз’яснювальній роботі з населенням, що необхідно робити повсякчас і по всій країні.

«Це головний аргумент так званої “М’якої сили” (що об’єднує витвори мистецтв і в першу чергу кіно), яку необхідно спрямовувати на душі людські і серця», - відзначив Олександр Дріз.

У Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіноУ Бахмуті стартував всеукраїнський тур документального кіно

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально