Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 111 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Українська гостинність та людська доброта

Переглядів: 1382
07.02.2018 - 08:35
Українська гостинність та людська доброта

Добро – це та універсальна мова, завдяки якій абсолютно різні люди можуть порозумітися одне з одним. Творити добро може кожен, не залежно від віку, умов існування, релігійних вподобань.

Добрі справи завжди безкорисні, люди, які їх роблять, називаються волонтерами. Вони за покликанням власної душі змінюють життя інших на краще. Волонтерство – це не робота, за яку платять гроші, це внутрішній поклик людини принести радість іншим, це щасливе спілкування та втілення в життя найсміливіших ідей. Найкращою нагородою для волонтерів є щасливий погляд тих, кому вдалось допомогти. Волонтерство – це цікаве заняття, яке приносить внутрішнє задоволення, нові цікаві знайомства.
Учні Бахмутської школи №9 уже ділилися своїми враженнями про подорож до Західної України, до Львівщини. Вона відбулася завдяки безкорисній праці волонтерів, які супроводжували бахмутчан у поїздці, приймали їх у своїх домівках, гостинно зустрічали, ділилися найкращими традиціями, пригощали найсмачнішими стравами, дарували подарунки на пам’ять.
Не забарилися й ми. Так вийшло, що четверо волонтерів із Львівській області, перебуваючи у Бахмуті з майстер-класами та подарунками для дітей та особливих людей, опинилися у становищі, коли їм ніде було зупинитися на ночівлю. Дружні зв’язки стали в нагоді - тепер ми щиро та гостинно приймаємо у своєму домі гостей із заходу країни. Юні волонтери встигли і відпочити, і розповісти багато цікавого про свої пригоди, і дізнатися багато цікавого про людей, які живуть на сході України, про їхні традиції та погляд на життя. Усіх нас об’єднала щира українська гостинність та людська доброта.
Учні школи №9 продовжують спілкування зі своїми ровесниками. Зараз це дуже легко робити, адже існують соціальні мережі. В планах - реалізувати спільний соціальний проект.
Люди повинні робити добрі справи, розвиватися духовно, брати участь у різноманітних проектах, спрямованих на допомогу тим, хто цього потребує. Творити добро так просто й надзвичайно приємно!

Українська гостинність та людська добротаУкраїнська гостинність та людська доброта

Пошук

Актуально