Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

ДИВА ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

Переглядів: 1353
21.12.2017 - 11:18

З давніх часів повелася традиція в день Святого Миколая виставляти черевички біля порога або вішати біля каміна носочки, щоб Чудотворець наповнив їх подарунками та сюрпризами. Вважається, що подарунки повинні отримувати тільки слухняні діти, тому малюки дошкільного закладу «Сонечко» №24 в очікуванні свята намагаються робити добрі вчинки, щоб не залишитися без подарунків: прикрасили камін і ялинку чобітками, які виготовили заздалегідь з вихователями, в очікуванні дива стали готувати свої музичні сюрпризи.

Вихованці дитячого садка знають, що на День Святого Миколая існує ще одна цікава традиція - напередодні святкового дня на порозі залишати морквинку і пучок сіна, щоб вірний ослик Миколая не пройшов повз і нагадав чарівникові про те, що саме тут живуть найслухняні дітки в світі.
Не варто забувати і про іншу найважливішу святкову традицію - в День Святого Миколая прийнято допомагати знедоленим, дітям-сиротам, біднякам і хворим. І це добро обов'язково повернеться сторицею. 
За доброю традицією садочок «Сонечко» в цей день зустрічав друзів, які завжди приїжджають до малят з подарунками: Олексія Реву, Марина Рубцову, Миколу Жикаляка та інших меценатів, які небайдужі до долі особливих дітей. Діти отримали солодощі: пряники, цукерки, шоколадки, печиво та інші довгоочікувані подарунки. Варто відмітити, що це свято вже декілька років проходить під патронатом міського голови Олексія Реви.
Створити диво іноді не так важко, як здається. Для цього потрібно лише подивитися по сторонах і побачити очі малюка, який чекає на ваше чудо. І поки в серці буде жити любов, турбота і доброта – дива завжди будуть поруч.

ДИВА  ЗАВЖДИ  ПОРУЧ!ДИВА  ЗАВЖДИ  ПОРУЧ!ДИВА  ЗАВЖДИ  ПОРУЧ!

Пошук

Актуально