Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 133 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Тиждень права в центрі зайнятості

Переглядів: 1786
07.12.2017 - 07:56

З 4 по 8 грудня 2017 року в нашій країні проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Шостого грудня в Артемівському міському центрі зайнятості, в рамках Всеукраїнського тиждня права, було проведено семінар з питань правової обізнаності населення «Реалізація і захист прав людини в Україні» для безробітних громадян, в тому числі внутрішньопереміщених осіб та соціально незахищених верств населення.

Для проведення заходу була запрошена заступник начальника відділу «Бахмутське бюро  правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Маргарита Дружиніна.  Під час проведення заходу Маргарита Дружиніна  акцентувала увагу учасників на те, що права і свободи будь-якої людини є невідчужуваними та непорушними, є універсальними, вродженими і невід’ємними. Також Маргарита проінформувала присутніх про роботу відділу "Бахмутське бюро правової допомоги"  його можливості в реалізації прав та свобод людини та презентувала інформацію по проекту Міністерства юстиції України «Я  маю право».

Сіддікі Галина,
провідний фахівець з питань профорієнтації
Артемівського МЦЗ

Шостого грудня в Артемівському міському центрі зайнятості, в рамках Всеукраїнського тиждня права, було проведено семінар з питань правової обізнаності населення «Реалізація і захист прав людини в Україні»

Останні статті на сайті